Kruklanki - Jurkowo - Sołtmany - Kruklanki

ROZKŁAD JAZDY

Organizator: Gmina Kruklanki ul. 22 Lipca 10 11-612 Kruklanki
Operator: Gigabus.pl Spółka z o.o.

 

G - 401 Linia: Kruklanki - Kuklanki przez Możdżany, Jurkowo, Boćwinkę, Sołtmany
D - kursuje od poniedziałku do piątku z wyłączeniem świąt

 
Przystanek  o,p     o,p
Kruklanki 08 6:25   16:40
Żywki Skrzyżowanie NŻ 09  6:30 16:37
Boćwinka Kamień NŻ 09 6:58 16:35
Możdżany 07 6:33 16:32
Borki 06 6:35 16:30
Jurkowo 02  6:37 16:28
Jurkowo II  03  6:39 16:27
Jurkowo 02 6:41 16:25
Borki 05 6:43 16:23
Możdżany 07 6:45 16:21
Boćwinka Kamień NŻ 09 6:48 16:18
Boćwinka 01 6:49 16:17
Boćwinka Skrzyż NŻ 04 6:51 16:14
Sołtmany 03 6:54 16:11
Boćwinka Skrzyz. NŻ 04 6:57 16:08
Żywki 07 7:00 16:05
Żywki Skrzyż. NŻ 09 7:02 16:03
Kruklanki 08 7:05   16:00

Rozkład jazdy obowiązuje od 07.03.2022 do 31.12.2022

Kursy skomunikowane są z linią Giżycko - Kruklanki - Giżycko

 

Organizator: Gmina Kruklanki ul. 22 Lipca 10 11-612 Kruklanki
Operator: Gigabus.pl Spółka z o.o.

G - 402 Linia: Kruklanki - Sołtmany - Kuklanki
D - kursuje od poniedziałku do piątku z wyłączeniem świąt

 
Przystanek o,p     o,p
Kruklanki 08 13:15   13:41
Żywki Skrzyżowanie NŻ 09 13:18 13:38
Żywki 07 13:21 13:36
Boćwinka Śrzyż. NŻ 09 13:23 13:33
Sołtmany 03 13:26   13:30

Rozkład jazdy obowiązuje od 07.03.2022 do 31.12.2022

 

Kup bilet miesięczny
 

 

 

 

 

Aby Wasza podróż była z nami bezpieczna, każdego dnia ozonujemy nasze pojazdy eliminując zagrożenie, także wirusami.  Twoje zdrowie i komfort są dla nas najważniejsze!