Jasieniec - Giżycko przez Kruklanki

ROZKŁAD JAZDY

 

 kierunek: Jasieniec - Giżycko, przez Kruklanki, Zielony Gaj

Przystanek o,p o,p o,p o,p o,p o,p
Jasieniec 02  7:00 8:05   13:30 14:35 15:50
Jeziorowskie 04  7:03 8:08   13:33 14:38 15:53
Brożówka 06  7:05 8:10   13:35 14:40 15:55
Kruklanki 08  7:10 8:15 12:30 13:40 14:45 16:00
Kruklanki Kolonia 02  7:13 8:18 12:33 13:43 14:48 16:03
Pieczonki 01  7:16 8:21 12:36 13:46 14:51 16:06
Zielony Gaj 08  7:17 8:22 12:37 13:47 14:52 16:07
Spytkowo 04 7:20 8:25 12:40 13:50 14:55 16:10
Gajewo 06 7:23 8:28 12:43 13:53 14:58 16:13
Giżycko, Al. 1 Maja 02 (przy cmentarzu) 7:25 8:30 12:45 13:55 15:00 16:15
Giżycko Al. 1 Maja 04 (przy urzędzie) 7:26 8:31 12:46 13:56 15:01 16:16
Giżycko ul. Warszawska 02 (przy pl.Gru) 7:28 8:33 12:48 13:58 15:03 16:18
Giżycko ul. Warszawska 04 (przy Sądzie) 7:29 8:34 12:49 13:59 15:04 16:19
Giżycko dworzec ul. Kolejowa 08 7:30 8:35 12:50 14:00 15:05 16:20

 

 

 

 

kierunek: Giżycko - Jasieniec, przez Kruklanki, Zielony Gaj

Przystanek o,p o,p o,p o,p o,p o,p
Giżycko, dworzec ul. Kolejowa 08 7:35 9:35 12:55 14:05 15:10 16:30
Giżycko ul. Warszawska 01 (przy wieży) 7:36 9:36 12:56 14:06 15:11 16:31
Giżycko ul. Warszawska 03 (DT Saga) 7:37 9:37 12:57 14:07 15:12 16:32
Giżycko Plac Grunwaldzki 02 7:38 9:38 12:58 14:08 15:13 16:33
Giżycko Al. 1 Maja 03 (przy urzędzie) 7:39 9:39 12:59 14:09 15:14 16:34
Giżycko, Al. 1 Maja 05 (przy cmentarzu) 7:41 9:41 13:01 14:11 15:16 16:36
Gajewo 05  7:42 9:42 13:02 14:12 15:17 16:37
Spytkowo 03 7:45 9:45 13:05 14:15 15:20 16:40
Zielony Gaj 02 7:47 9:47 13:07 14:17 15:22 16:42
Pieczonki 01 7:48 9:48 13:08 14:18 15:23 16:43
Kruklanki Kolonia 02 7:52 9:52 13:12 14:23 15:27 16:47
Kruklanki 7:55 9:55 13:16 14:26 15:31 16:51
Brożówka  8:00 10:00 13:20 14:30 15:35  
Jeziorowskie 04  8:03 10:03 13:23 14:33 15:38  
Jasieniec 03 8:05 10:05 13:25 14:35 15:40  

 

D - kursuje od poniedziałku do piatku oprócz Świąt

Rozkład jazdy bowiązuje od 01.09.2020 do 31.12.2020

Kup bilet miesięczny

 

Cennik biletów jednorazowych
     odległość  cena 100% ulga 33% ulga 37% ulga 49% ulga 51% ulga 78% ulga 93% ulga 95%

0 – 2 km

3,00 2,01 1,89 1,53 1,47 0,66 0,21 0,15

3 – 5 km

4,00 2,68 2,52 2,04 1,96 0,58 0,28 0,20

6 – 10 km

5,00 3,35 3,15 2,56 2,45 1,10 0,35 0,25

11 – 15 km

6,00 4,02 3,78 3,06 2,94 1,32 0,42 0,30

16 – 20 km

7,00 4,69 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35

21 – 25 km

8,00 5,36 5,04 4,08 3,92 1,76 0,56 0,40
26 - 36 km 10,00 6,70 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70

0,50

 

 

 

Aby Wasza podróż była z nami bezpieczna, każdego dnia ozonujemy nasze pojazdy eliminując zagrożenie, także wirusami.  Twoje zdrowie i komfort są dla nas najważniejsze!