Jasieniec - Giżycko przez Kruklanki

ROZKŁAD JAZDY

 

 kierunek: Jasieniec - Giżycko, przez Kruklanki, Zielony Gaj

Przystanek o,p o,p o,p o,p o,p  
Jasieniec 02 6:50 8:05     14:55  
Jeziorowskie 04  6:53 8:08     14:58  
Brożówka 06 6:58 8:10     15:00  
Kruklanki 08  7:08 8:15 12:30 13:40 15:05  
Kruklanki Kolonia 02  7:13 8:18 12:33 13:43 15:08  
Pieczonki 01  7:16 8:21 12:36 13:46 15:11  
Zielony Gaj 08  7:17 8:22 12:37 13:47 15:12  
Spytkowo 04 7:20 8:25 12:40 13:50 15:15  
Gajewo 06 7:23 8:28 12:43 13:53 15:18  
Giżycko, Al. 1 Maja 02 (przy cmentarzu) 7:25 8:30 12:45 13:55 15:20  
Giżycko Al. 1 Maja 04 (przy urzędzie) 7:26 8:31 12:46 13:56 15:21  
Giżycko ul. Warszawska 02 (przy pl.Gru) 7:28 8:33 12:48 13:58 15:23  
Giżycko ul. Warszawska 04 (przy Sądzie) 7:29 8:34 12:49 13:59 15:24  
Giżycko dworzec ul. Kolejowa 08 7:30 8:35 12:50  14:00 15:25    

Kursy z Kruklanek o godzinie 8:15 oraz 12:30 skomunikowane są z dogodną przesiadką w Giżycku do Warszawy

Rozkład jazdy w okresie szkolnym 01-09 - 31.12

 

kierunek: Giżycko - Jasieniec, przez Kruklanki, Zielony Gaj

 
Przystanek o,p o,p o,p o,p o,p  
Giżycko, dworzec ul. Kolejowa 08 7:35 9:35 12:55 14:25 15:40  
Giżycko ul. Warszawska 01 (przy wieży) 7:36 9:36 12:56 14:26 15:41  
Giżycko ul. Warszawska 03 (DT Saga) 7:37 9:37 12:57 14:27 15:42  
Giżycko Plac Grunwaldzki 02 7:38 9:38 12:58 14:28 15:43  
Giżycko Al. 1 Maja 03 (przy urzędzie) 7:39 9:39 12:59 14:29 15:44  
Giżycko, Al. 1 Maja 05 (przy cmentarzu) 7:41 9:41 13:01 14:31 15:46  
Gajewo 05  7:42 9:42 13:02 14:32 15:47  
Spytkowo 03 7:45 9:45 13:05 14:35 15:50  
Zielony Gaj 02 7:47 9:47 13:07 14:37 15:52  
Pieczonki 01 7:48 9:48 13:08 14:38 15:53  
Kruklanki Kolonia 02 7:52 9:52 13:12 14:42 15:57  
Kruklanki 7:55 9:55 13:15 14:45 16:00    
Brożówka  8:00     14:50 16:05  
Jeziorowskie 04  8:03     14:53 16:08  
Jasieniec 03 8:05      14:55  16:10  

Rozkład jazdy w okresie wakacyjnym 01-09 - 31.12

D - kursuje od poniedziałku do piatku oprócz świąt

 

Kup bilet miesięczny

 

Cennik biletów jednorazowych
     odległość  cena 100% ulga 33% ulga 37% ulga 49% ulga 51% ulga 78% ulga 93% ulga 95%

0 – 2 km

3,00 2,01 1,89 1,53 1,47 0,66 0,21 0,15

3 – 5 km

4,00 2,68 2,52 2,04 1,96 0,58 0,28 0,20

6 – 10 km

5,00 3,35 3,15 2,56 2,45 1,10 0,35 0,25

11 – 15 km

6,00 4,02 3,78 3,06 2,94 1,32 0,42 0,30

16 – 20 km

7,00 4,69 4,41 3,57 3,43 1,54 0,49 0,35

21 – 25 km

8,00 5,36 5,04 4,08 3,92 1,76 0,56 0,40
26 - 36 km 10,00 6,70 6,30 5,10 4,90 2,20 0,70

0,50

 

 

 

Aby Wasza podróż była z nami bezpieczna, każdego dnia ozonujemy nasze pojazdy eliminując zagrożenie, także wirusami.  Twoje zdrowie i komfort są dla nas najważniejsze!