Giżycko - Warszawa przez Mikołajki, Ruciane

ROZKŁAD JAZDY*

Giżycko - Warszawa, Wilkasy - Warszawa, Ryn - Warszawa, Mikołajki - Warszawa, Ukta - Warszawa, Ruciane Nida - Warszawa, Pisz - Warszawa, Kolno - Warszawa

Giżycko

Dworzec Autobusowy

Ul. Kolejowa, Stanowisko Nr 1

10:30 

Wilkasy

ul. Olsztyńska 02

10:42

Ryn

Plac Wolności 02

11:00

Mikołajki

Plac Kościelny

11:25

Ukta

12

11:42

Ruciane - Nida

dworzec autobusowy
ul. Dworcowa

11:52

Pisz

ul. Klementowskiego (przy Szkole nr 1)

12:12

Kolno

dworzec autobusowy
Wojska Polskiego 44

12:47

Warszawa

Dworzec Wileński 11
ul. Wileńska (Metro)

15:10

Warszawa

Dworzec Wschodni (PKP, ZTM)
Ulica Lubelska (stanowisko 07)

15:15

Warszawa - Giżycko, Warszawa – Kolno, Warszawa - Pisz, Warszawa - Ruciane Nida, Warszawa - Ukta, Warszawa – Mikołajki,, Warszawa - Wilkasy, Warszawa – Ryn.

Warszawa

Dworzec Wschodni (PKP, ZTM)
Ulica Lubelska (stanowisko 07)

15:50

Warszawa

Dworzec Wileński 06

Al. Solidarności (Metro)
przy wjeździe do parkingu podziemnego Galerii Wileńskiej

15:55

Kolno

dworzec autobusowy
Wojska Polskiego 44

18:18

 

Pisz

Ul. Klementowskiego (przy Szkole nr 1)

18:53

Ruciane-Nida

dworzec autobusowy
ul. Dworcowa

19:13

Ukta

11

19:23

Mikołajki

Plac Kościelny

19:40

Ryn

Plac Wolności 01

20:05

Wilkasy

ul. Olsztyńska 01

20:23

Giżycko

Dworzec Autobusowy
Ul. Kolejowa, Stanowisko Nr 1

20:35

 

*  -  kursuje w okresie wakacji letnich 1.07 - 31.08 piatek, sobota, niedziela

a - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII

d - nie kursuje 1.I,w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII

m - nie kursuje 24 i 31.XII

X - w niedzielę nie zatrzymuje się w Lomży

Rozkład jazdy bowiązuje od 04.02.2018 do 31.12.2022

ZOBACZ PRZYSTANKI NA MAPIE

Giżycko
Dworzec Autobusowy / PKP

Warszawa
Dworzec Wileński 11

Kolno
Wojska Polskiego

Warszawa
Dworzec Wileński 06

Warszawa

Dworzec Wschodni

ul. Lubelska
stanowisko 07

Aby Wasza podróż była z nami bezpieczna, każdego dnia ozonujemy nasze pojazdy eliminując zagrożenie, także wirusami.  Twoje zdrowie i komfort są dla nas najważniejsze!